JetReports

Kompleksowe raportowanie, analityka i Business Intelligence dla AX, NAV i CRM

 

Jet Reports oferuje rozwiązania dla wszystkich tych użytkowników systemów Microsoft Dynamics AX, NAV i CRM, którzy oczekują zaawansowanych raportów oraz przejrzystych narzędzi analitycznych opartych o prosty w obsłudze back-end Business Intelligence.

 

Z raportów i analityki Jet Reports na całym świecie korzysta już ponad 100 000 dyrektorów finansowych, kontrolerów, analityków, księgowych, a także pracowników działów sprzedaży, zakupów, logistyki, magazynów czy marketingu. Dzięki przyjaznym interfejsom i narzędziom typu self-service, rozwiązania Jet Reports zwiększają również efektywność działów IT i Business Intelligence.

 

BŁYSKAWICZNE REZULTATY I NISKI KOSZT WŁASNOŚCI

Oczekiwaniem przedsiębiorstw w obszarze raportowania, analityki i BI jest uzyskiwanie natychmiastowych rezultatów przy równoczesnej optymalizacji całkowitego kosztu własności (Total Cost of Ownership). Ponieważ wielomiesięczne analizy, złożone wdrożenia i nakłady na utrzymanie systemów stanowią obciążenie dla każdej organizacji, Jet Reports stworzył dedykowane narzędzia pozwalające przyspieszyć i ułatwić realizację projektów w tym zakresie.

 

IMPLEMENTACJA BUSINESS INTELLIGENCE NAWET OSIEM RAZY SZYBCIEJ

Predefiniowane projekty i gotowa logika biznesowa dla systemów Dynamics AX, NAV i CRM w rozwiązaniach Jet Reports oraz intuicyjne narzędzia konfiguracyjne znacznie skracają czas wdrożenia. W przypadku typowej implementacji instalacja wraz ze standardową konfiguracją trwa dwie godziny. Osiągnięcie tak dobrych rezultatów możliwe jest m.in. dzięki:

 

• Gotowym kostkom OLAP dla AX, NAV i CRM
• Hurtowniom danych działąjącym w standardzie Data Warehouse Automation
• Narzędziom typu „przeciągnij i upuść” do modyfikacji kostek OLAP, hurtowni i całego procesu ETL
• Możliwości konsolidacji danych z różnych źródeł, w tym zewnętrznych baz danych i systemów ERP
• Wsparciu historii, przyrostowych aktualizacji danych, jakości danych i slowly changing dimensions

 

RAPORTOWANIE W EXCELU

Wizualizacja danych i generowanie raportów usprawnione jest dzięki dodatkowi do Excela, który pozwala na tworzenie zestawień wprost z systemów AX, NAV i CRM oraz z kostek OLAP i hurtowni danych. Wystarczy zaprojektować raport w prostym w użyciu kreatorze, a następnie jednym kliknięciem wyświetlić dane w arkuszu kalkulacyjnym. Dzięki ponad 100 predefiniowanym raportom użytkownicy widzą efekty natychmiast po instalacji.

 

Główne korzyści:

 

• Natychmiastowe raportowanie w Excelu
• Gotowe szablony raportów dla Dynamics AX, NAV i CRM
• Kreatory i wizardy do tworzenia własnych szablonów
• Możliwość konsolidacji danych z różnych źródeł
• Automatyczne harmonogramowanie i wysyłka raportów na adresy e-mail

 

ZAAWANSOWANE WIZUALIZACJE I ANALITYKA

Dzięki pełnej współpracy z klientem TARGIT, który stanowi integralną część pakietów Jet Reports, dostarczamy również zaawansowanego środowiska analitycznego. Oprócz kompleksowych dashboardów i wskaźników dostępne są narzędzia do analizy predykcyjnej, mapy, konektory do danych społecznościach (Facebook, Google Analytics) oraz BIG DATA.

 

TARGIT oferuje pełną analitykę biznesową na desktopie, w przeglądarce internetowej oraz na urządzeniach mobilnych.

 

OPTYMALIZACJA TOTAL COST OF OWNERSHIP

Gotowe kostki OLAP przystosowane do systemów Dynamics NAV, AX i CRM oraz kreatory i narzędzia typu „przeciągnij i upuść” powodują, że zarządzanie hurtownią danych, kostkami i całym procesem ETL wymagają niewielkiego nakładu pracy i mniejszego zaangażowania specjalistów. Efekty widoczne są już po kilku tygodniach, a w dłuższej perspektywie oszczędności mają wyraźne odzwierciedlenie w budżetach organizacji.

 

 

Skontaktuj się z nami Wróć do listy rozwiązań
  • footer_logo
  •   Puławska 435 A 02-801 Warszawa
  •   +48 22 295 02 50
  •   +48 22 295 02 99
  • biuro@xplus.pl

Najnowsze tweety

  

Używamy plików cookies na tej stronie.

Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies w naszej witrynie, zobacz naszą politykę prywatności.