Webinarium dla branży budowlanej tuż-tuż!

03listopada

Webinarium dla branży budowlanej tuż-tuż!

 

Czy można poznać „rzeczywisty wynik na kontrakcie”? Jak powinna wyglądać efektywna struktura projektu budowlanego?

 

Czy można poznać „rzeczywisty wynik na kontrakcie”? Jak powinna wyglądać efektywna struktura projektu budowlanego? Odpowiedź na te i wiele innych pytań będzie można poznać już w najbliższy czwartek 5 listopada o godz. 13, podczas kolejnego organizowanego przez Xplus webinarium. Czasu zostało niewiele, ale wciąż można się jeszcze rejestrować! To całkowicie darmowe, a dodatkowo dla uczestników przygotowaliśmy atrakcyjną promocję! Wystarczy pojawić się na czwartkowych warsztatach w tym tygodniu i do końca listopada zamówić min. 100 licencji użytkownika systemu Microsoft Dynamics AX, aby już za 1 Euro móc otrzymać jedno z naszych autorskich rozwiązań, z których na szczególną uwagę zasługują rozpoznawane także międzynarodowo Executive Automats (EA)!

 

Webinarium będzie też wyjątkową okazją do poznania Xplus Contract Managament (XCM), czyli rozwiązania wertykalnego dla branży budowlanej, zbudowanego na platformie Microsoft Dynamics AX 2012. System XCM jest autorskim rozwiązaniem przygotowanym przez firmę XPLUS a jego głównym zadaniem jest wsparcie działalności przedsiębiorstwa projektowego w zakresie obsługi i zarządzania projektami długoterminowymi oraz ich budżetami.

 

Wydarzenie poprowadzi Rafal Gliński, który od 2005 roku zajmuje się wdrażaniem, rozwojem oraz utrzymaniem systemu Microsoft Dynamics AX. Rafał jest związany z branżą budowlaną w zasadzie od początku swojej kariery zawodowej, którą zaczynał jako szef IT i project manager w jednej z czołowych firm budowlanych w Polsce. Nasz prezenter ma na swoim koncie także wiele zrealizowanych projektów wdrożeniowych Microsoft Dynamics AX dla branży budowlanej.

 

Rejestracja zamknięta

Zamów takie warsztaty Wróć do listy artykułów Zobacz aktualne wydarzenia
  • footer_logo
  •   Puławska 435 A 02-801 Warszawa
  •   +48 22 295 02 50
  •   +48 22 295 02 99
  • biuro@xplus.pl

Najnowsze tweety

  

Używamy plików cookies na tej stronie.

Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies w naszej witrynie, zobacz naszą politykę prywatności.