LinkedIn Sales Navigator dla Dynamics365

26czerwca

LinkedIn Sales Navigator dla Dynamics365

 

 

W grudniu ubiegłego roku świat obiegła informacja o zakupie serwisu LinkedIn przez Microsoft. Pod koniec kwietnia natomiast ogłoszono integrację Dynamics 365 for Sales z LinkedIn Sales Navigator. Co to dokładnie oznacza i od kiedy możemy spodziewać się dostępności tych funkcji?

 

Zasady działania narzędzia

LinkedIn Sales Navigator dla Microsoft Dynamics jest zaprojektowany, aby umożliwiać oszczędność czasu i ułatwić zarządzanie prospectami. Rozwiązanie jest widgetem zintegrowanym z panelem głównym i składa się z dwóch części – profilu użytkownika i profilu firmy. Profil użytkownika pozwala na zbieranie ogólnych informacji na temat prospectów. Ułatwia również znajdowanie najlepszych ścieżek dotarcia do grupy targetowej i proponuje listę powiązanych leadów. Profil firmowy dostarcza natomiast informacji na temat rekomendowanych leadów, powiązań i najświeższych newsów.

 

Co zyskuje dział sprzedaży?

1. Nową jakość informacji o potencjalnych klientach

Z pomocą LinkedIn Sales Navigator można zobaczyć wszystkie ostatnie działania potencjalnych klientów - to, co opublikowali, polubili lub o czym dyskutowali. Ta funkcja ułatwia i przyspiesza badania nad celem działu sprzedaży. Zawiera wszystkie niezbędne informacje, aby rozpocząć rozmowę z potencjalnym klientem.

2. Zaoszczędzony czas

Od teraz można będzie uzyskać wszystkie korzyści portalu LinkedIn bez wychodzenia ze środowiska Dynamics 365 for Sales. Nie potrzeba już przełączać się z D365 do przeglądarki - dostęp do informacji otrzymujemy bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego.

3. Łatwiejszy dostęp do prospectów

Funkcja zwana TeamLink pozwala odkryć najlepsze sposoby na poznanie prospectów. Na przykład może pokazać, kto wśród istniejącej sieci LinkedIn ma połączenia z naszym targetem. Może to być dobry początek na budowanie długotrwałych relacji biznesowych.

 

Dostępność i cena

Nowe funkcjonalności będą dostępne na rynku amerykańskim już od lipca. Ceny, które dotyczą zarówno Microsoft Dynamics 365 for Sales, jak i LinkedIn Sales Navigator Team Edition zaczynają się od 135$ za stanowisko miesięcznie.

 

 

 

Dowiedz się więcej o Dynamics365

 

  • footer_logo
  •   Puławska 435 A 02-801 Warszawa
  •   +48 22 295 02 50
  •   +48 22 295 02 99
  • biuro@xplus.pl

Najnowsze tweety

  

Używamy plików cookies na tej stronie.

Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies w naszej witrynie, zobacz naszą politykę prywatności.