Partnerzy

Nasi partnerzy

Od samego początku swojej działalności XPLUS SA stawia na rzetelność i niezawodność. Naszym celem jest budowanie długotrwałych relacji z klientami i zapewnienie im maksymalnego wsparcia technicznego na każdym etapie wdrożenia.


Właśnie dlatego stale rozbudowujemy sieć naszych partnerów, firm z którymi łączy nas nie tylko ten sam system wartości, ale też nastawienie na innowacyjność i nowoczesność. Chcemy, by rozwiązania które oferujemy naszym klientom, spełniając wysokie standardy jakości, oferowały funkcjonalności daleko bardziej wykraczające poza to, co mają do zaoferowania inni. Chcemy by praca z wykorzystaniem stworzonych przez nas rozwiązań była komfortowa a procesy zoptymalizowane pod indywidualne wymagania.


Poniżej prezentujemy firmy, z którymi współpraca ma dla nas strategiczne znaczenie, a nieustanna wymiana doświadczeń i stale powiększanej wiedzy prowadzi do budowy najbardziej zaawansowanych technicznie i funkcjonalnie narzędzi na rynku.

Microsoft

Microsoft jest liderem branży nowych technologii – dostawcą usług i urządzeń dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych, które pomagają w pełni realizować ich potencjał.

 

www.microsoft.com

 

Jet Reports

Firma Jet Reports to lider na rynku rozwiązań z zakresu raportowania i analiz biznesowych dla systemów Microsoft Dynamics. Z jej pomocą, przy zastosowaniu rozwiązań dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb biznesowych i budżetów, już ponad 100 000 użytkowników w 94 krajach pozyskuje nowe informacje ze swoich danych.

 

www.jetreports.com/pl/

WEBCON

WEBCON jest polską firmą, która od 2006 roku tworzy oprogramowanie klasy Business Process Management (BPM) dla platformy Microsoft SharePoint. Autorski system WEBCON Business Process Suite wyróżnia się na rynku prezentując innowacyjną koncepcję technologiczną i biznesową.

 

www.webcon.pl

webtelligence

Webtelligence, firma wspierająca organizacje posiadające lub wdrażające rozwiązania ERP na platformie Microsoft Dynamics AX w odkrywaniu możliwości automatycznego testowania tych systemów i osiąganiu jakości przewyższającej oczekiwania.

 

www.webtelligence-itc.net

Dynamics DC

Firma zajmującą się dostarczaniem kompleksowego oprogramowania biznesowego dla małych i średnich przedsiębiorstw. Specjalizuje się we wdrożeniach, integracji oraz tworzeniu rozwiązań branżowych opartych o technologię Microsoft Dynamics NAV.

 

dynamicsdc.com/pl/

Logifact

Jako niezależne inżynierskie biuro projektowo-wdrożeniowe Logifact dostarcza dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwom przemysłowym i handlowym nowoczesne rozwiązania logistyczne oraz informatyczne. Zapewnia optymalną organizację systemów dystrybucji, magazynów, centrów dystrybucyjnych i logistycznych, gwarantującą najwyższą wydajność pracy.

 

www.logifact.pl

DST Sp. z o.o.

Największy polski system kadrowo płacowy.

 

www.dst.com.pl

Columbus

Columbus to partner wielu firm z branży jedzenia oraz sektora detalicznego i produkcyjnego na całym świecie. Przedsiębiorstwo może poszczycić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem i 6000 pomyślnymi sprawami, tym samym oferując swoim klientom solidne branżowe know-how, wysoką wydajność rozwiązania oraz globalny zasięg. Columbus jest notowany na giełdzie papierów wartościowych w Kopenhadze.

 

www.columbusglobal.com

Arvato

Arvato Polska, wchodząca w skład grupy arvato AG jest częścią międzynarodowego koncernu medialnego Bertelsmann SE & Co. KGaA. Od 1994 roku firma świadczy kompleksowe usługi outsourcingowe w zakresie 3 grup rozwiązań: SCM (logistyka kontraktowa, obsługa programów lojalnościowych, e-commerce, healthcare), CRM (wielokanałowa obsługa klientów - call/contact center, back office, telesprzedaż) oraz FS (specjalistyczne usługi finansowe: faktoring, monitoring należności, windykacja, postępowanie sądowe i egzekucyjne, zakup wierzytelności, BPO finansowe, risk management).

 

www.arvato.pl

ARP Ideas

ARP Ideas pragnie dostarczać Partnerom nowoczesnych systemów zarządzania informacją oraz wspierać ich w zakresie doboru rozwiązań, optymalizacji procesów i redukcji kosztów utrzymania.

 

www.arpideas.pl

ExpandIT

ExpandIT zostało założone w 1998 roku, a obecnie liczy ponad 40 członków w Europie i Ameryce Północnej. Jest to międzynarodowa sieć partnerów i portfolio oprogramowania zaprojektowanego dla Microsoft Dynamics AX i NAV.

 

www.expandit.com

  • footer_logo
  •   Puławska 435 A 02-801 Warszawa
  •   +48 22 295 02 50
  •   +48 22 295 02 99
  • biuro@xplus.pl

Najnowsze tweety

  

Używamy plików cookies na tej stronie.

Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies w naszej witrynie, zobacz naszą politykę prywatności.