SharePoint

Czym jest program Share Point?

Pozwala on pracownikom konfigurować witryny sieci Web służące do wymiany informacji z innymi osobami, umożliwia zarządzanie cyklem życia dokumentów oraz pozwala publikować raporty, dzięki którym wszyscy będą podejmować trafniejsze decyzje.

 

Dlaczego warto korzystać z programu Share Point 2013?

Funkcje programu Share Point 2013 ułatwiają firmie szybsze reagowanie na zmieniające się potrzeby biznesowe. Program Share Point 2013 pozwoli pracownikom dzielić się wiedzą i pomysłami, tworzyć odpowiadające specyficznym potrzebom niestandardowe rozwiązania i odnajdywać odpowiednie dane biznesowe.

 

Korzyści

• Zapewnienie najwyższej produktywności
Dzięki programowi Share Point 2013 pracownicy mogą być bardziej wydajni. Środowisko użytkownika przypomina pakiet Microsoft Office, więc pracownicy mogą szybko i bez trudu skorzystać z informacji biznesowych, od których zależy wykonanie powierzonych im zadań.

 

• Niższe koszty dzięki ujednoliconej infrastrukturze
Program Share Point 2013 pozwala skonsolidować witryny intranetowe, ekstranetowe i internetowe na pojedynczej platformie co umożliwia redukcję kosztów.

 

• Błyskawiczne reagowanie na potrzeby biznesowe
Share Point 2013 oferuje najlepsze elementy obu rodzajów podejścia: gotowe aplikacje oraz platformę dla rozwiązań niestandardowych. Z funkcji tego programu można korzystać bez modyfikacji lub szybko utworzyć bezpieczne i łatwe w użyciu rozwiązania na potrzeby określonych wymagań biznesowych.

 

FUNKCJE:

• Share Point 2013 Sites: Pojedyncza infrastruktura dla wszystkich witryn sieci Web w Twojej firmie
Funkcję Share Point 2013 Sites pełen zestaw narzędzi, dzięki którym pracownicy mogą utworzyć dowolny rodzaj witryny, a do tego pojedynczą infrastrukturę, która upraszcza zarządzanie witryną. Teraz można udostępniać i publikować informacje przy użyciu jednego, znajomego systemu — od witryny zespołu dla współpracowników, poprzez witrynę ekstranetową dla partnerów, aż po witrynę internetową dla klientów.

 

• Share Point 2013 Communities: zintegrowana platforma współpracy
Dzięki funkcji Share Point 2013 Communities użytkownicy mogą współpracować w sposób, który jest dla nich najbardziej efektywny. Jak? Dzięki temu, że oprogramowanie dostarcza im doskonałych narzędzi do współpracy, które umożliwiają powszechne dzielenie się pomysłami, wyszukiwanie osób i wiedzy oraz odnajdywanie danych biznesowych. To nie wszystko — Share Point 2013 pozwala zarządzać tymi narzędziami za pośrednictwem jednej zaawansowanej platformy.

 

• Share Point 2013 Composites: rozwiązania biznesowe do samodzielnego wykonania
Funkcja Share Point 2013 Composites oferuje bloki, które można następnie składać, łączyć i konfigurować w celu uzyskania rozwiązań do współpracy w firmie. Zapewnia ona możliwość natychmiastowego reagowania na określone potrzeby firmy poprzez tworzenie niestandardowych rozwiązań.

 

• Share Point 2013 Content: ECM dla każdego
Funkcja Share Point 2013 Content sprawia, że zarządzanie zawartością w organizacji (Enterprise Content Management, ECM) staje się proste dla każdego. Dzięki połączeniu tradycyjnego zarządzania zawartością, funkcji społecznościowych oraz zaawansowanych możliwości wyszukiwania zarządzanie zawartością stało się równie naturalne, jak korzystanie z niej.

 

• Share Point 2013 Insights: analiza biznesowa dla każdego
Funkcja Share Point 2013 Insights pozwala wszystkim dotrzeć do informacji biznesowych potrzebnych do podejmowania trafnych decyzji. Zaawansowane możliwości w rodzaju interaktywnych pulpitów i kart wyników umożliwiają wykorzystanie informacji z baz danych, raportów i aplikacji biznesowych do zaspokojenia określonych potrzeb.

 

• Share Point 2010 Search: istotność, uściślanie i ludzie
Funkcja Share Point 2013 Search umożliwia pracownikom znalezienie informacji potrzebnych im w pracy. Umożliwia ona wyszukiwanie w intranecie i wyszukiwanie osób, a ponadto udostępnia platformę do tworzenia aplikacji opartych o wyszukiwanie. Wszystko to jest dostępne w ramach tej samej, ekonomicznej infrastruktury.

 

 

Skontaktuj się z nami Wróć do listy rozwiązań
  • footer_logo
  •   Puławska 435 A 02-801 Warszawa
  •   +48 22 295 02 50
  •   +48 22 295 02 99
  • biuro@xplus.pl

Najnowsze tweety

  

Używamy plików cookies na tej stronie.

Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies w naszej witrynie, zobacz naszą politykę prywatności.