Skoro to ogłoszenie spotkało się z Twoim zainteresowaniem, to zapewne marzysz o karierze w firmie, która  umożliwi Ci dynamiczny rozwój, da mnóstwo wyzwań, a przede wszystkim satysfakcję z wykonanych zadań popartą atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz przeróżnymi dodatkami!

Co więcej, jeśli poszukujesz pracy, której towarzyszy nieformalna atmosfera, a zespół tworzą wybitni specjaliści to świetnie trafiłeś!

Możesz pochwalić się doświadczeniem w zarządzaniu MS Windows Server?

Znasz oraz potrafisz zarządzać MS Office 365 i MS Azure?

Masz szeroką wiedzę na temat produktów i technologii Miicrosoft w szczególności Windows Server, Hyper – V, Active Directory?

Tajemnicą nie jest dla Ciebie sprzętowanie składników infrastruktury sieciowej: Serwery x86, macierze dyskowe FC/iSCSI, sieci Ethernet oraz sieci konwergentne?


Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco to chętnie zaprosimy Cię do naszego zespołu gdzie będziesz administrował środowiskiem serwerowym (Windows, Hyper – V) oraz środowiskiem do wykonywania kopii zapasowych (Veeam), zarządzał Office 365, platformą Azure, będziesz miał nadzór nad systemami informatycznymi oraz będziesz aktualizował oraz utrzymywał dokumentację techniczną systemów.

W zamian za swoje zaangażowanie i efekty swojej pracy odwdzięczymy się możliwością udziału w wielu rozwojowych projektach, nabywanie nowych umiejętności przez udział w licznych szkoleniach. Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz fantastyczną atmosferę w pracy wśród wybitnych specjalistów. Postaramy się  zadbać również o Twoje zdrowie oferując Ci prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i świeże owoce w każdą środę. Ponad to dbamy o nasze relacje, w związku z tym staramy się organizować ciekawe spotkania integracyjne oraz wspólnie brać udział w różnych przedsięwzięciach.

Jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie, wyślij CV na adres: rekrutacja@xplus.pl