Skoro ta zakładka naszej strony spotkała się z Twoim zainteresowaniem, to zapewne marzysz o karierze w firmie, która  umożliwi Ci dynamiczny rozwój, da mnóstwo wyzwań, a przede wszystkim satysfakcję z wykonanych zadań popartą atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz przeróżnymi dodatkami!

Co więcej, jeśli poszukujesz pracy, której towarzyszy nieformalna atmosfera, a zespół tworzą wybitni specjaliści to świetnie trafiłeś!

Możesz pochwalić się minimum 3 letnim doświadczeniem na analogicznym stanowisku?

Tajemnicą nie są dla Ciebie technologie Microsoft – Microsoft Office 365, SharePoint?

Wyróżniają Cię doskonałe zdolności interpersonalne oraz ponad przeciętna komunikatywność?

Nie stanowią dla Ciebie przeszkody wyjazdy służbowe na terenie Polski?

Potrafisz analizować z prędkością światła oraz rozwiązywać problemy z najwyższą dbałością o szczegóły?


Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco to chętnie zaprosimy Cię do naszego zespołu abyś współpracował z Klientami, identyfikował ich potrzeby biznesowe w celu doboru optymalnych rozwiązań informatycznych oraz organizacji procesów biznesowych, był odpowiedzialny za budowanie, mapowanie, tworzenie i reorganizację procesów biznesowych w oparciu o platformę SharePoint i Webcon. Uczestniczył w spotkaniach z Klientem w celu określenia i zdefiniowania jego potrzeb. Ponad to będziesz tworzył dokumentację opisującą biznesowe i techniczne aspekty projektowanych systemów i produktów.

W zamian za swoje zaangażowanie i efekty swojej pracy odwdzięczymy się możliwością udziału w wielu rozwojowych projektach, nabywanie nowych umiejętności przez udział w licznych szkoleniach oraz realny wpływ na realizację projektu. Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz fantastyczną atmosferę w pracy wśród wybitnych specjalistów. Postaramy się  zadbać również o Twoje zdrowie oferując Ci prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i świeże owoce w każdą środę. Ponad to dbamy o nasze relacje, w związku z tym staramy się organizować ciekawe spotkania integracyjne oraz wspólnie brać udział w różnych przedsięwzięciach.

Jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie, wyślij CV na adres: rekrutacja@xplus.pl