Skoro ta zakładka spotkała się z Twoim zainteresowaniem, to zapewne marzysz o karierze, która  umożliwi Ci dynamiczny rozwój, da mnóstwo wyzwań, a przede wszystkim satysfakcję z wykonywanych zadań i to wszystko będzie poparte atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz przeróżnymi dodatkami!

Co więcej, jeśli poszukujesz miejsca pracy, w którym panuje nieformalna atmosfera, a zespół tworzą wybitni specjaliści, to świetnie trafiłeś!

Twoje wykształcenie ma związek z inżynierią produkcji i masz już za sobą kilkuletnie doświadczenie w  zakresie wdrożeń systemów klasy ERP?

Znasz system Microsoft Dynamics AX / 365 w obszarze produkcji?

Jesteś w stanie odpuścić sobie napisy w filmie anglojęzycznym, a prowadzenie auta nie powoduje gęsiej skórki?

Nie stresujesz się przy prowadzeniu prezentacji i nie, nie chodzi o wiersze Konopnickiej z podstawówki?


Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, to chętnie zaprosimy Cię do naszego zespołu abyś przeprowadzał analizy przedwdrożeniowe oraz brał udział we wdrożeniach systemu Microsoft Dynamics 365, planował migracje danych, jak również współpracował z programistami i Project Managerami.

Twoje zaangażowanie oraz efekty pracy zaowocują możliwością udziału w wielu rozwojowych projektach oraz nabywaniu nowych umiejętności na licznych szkoleniach. Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz fantastyczną atmosferę w pracy wśród wybitnych specjalistów. Zadbamy również o Twoje zdrowie, oferując Ci prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i świeże owoce w każdą środę. Ponadto dbamy o nasze relacje: organizujemy ciekawe spotkania integracyjne oraz wspólnie bierzemy udział w różnych przedsięwzięciach.

Jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie, wyślij CV na adres: rekrutacja@xplus.pl