Skoro ta zakładka naszej strony spotkała się z Twoim zainteresowaniem, to zapewne marzysz o karierze w firmie, która  umożliwi Ci dynamiczny rozwój, da mnóstwo wyzwań, a przede wszystkim satysfakcję z wykonanych zadań popartą atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz przeróżnymi dodatkami!

Co więcej, jeśli poszukujesz pracy, której towarzyszy nieformalna atmosfera, a zespół tworzą wybitni specjaliści to świetnie trafiłeś!

Rozwiązania MS SQL Server nie są dla Ciebie tajemnicą?

Wyróżnia Cię zdolność do analitycznego myślenia?

Jesteś osobą komunikatywną, a rozwiązywanie problemów nie budzi w Tobie lęku?

Możesz pochwalić się fantastyczną znajomością języka angielskiego?

Nie stanowią dla Ciebie przeszkody wyjazdy służbowe na terenie Polski?


Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco to chętnie zaprosimy Cię do naszego zespołu abyś przeprowadzał analizy biznesowe oraz brał udział we wdrożeniach i implementacjach systemu w oparciu o platformę WebCon BPS, konfigurował obiegi WorkFlow, uruchamiał oraz testował stworzone rozwiązania, wspierał w zakresie rozwiązywania problemów technicznych związanych z wdrożonymi procesami, tworzył dokumentacje opisujące biznesowe i techniczne aspekty projektowanych systemów i produktów.

W zamian za swoje zaangażowanie i efekty swojej pracy odwdzięczymy się możliwością udziału w wielu rozwojowych projektach, nabywanie nowych umiejętności przez udział w licznych szkoleniach oraz realny wpływ na realizację projektu. Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz fantastyczną atmosferę w pracy wśród wybitnych specjalistów. Postaramy się  zadbać również o Twoje zdrowie oferując Ci prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i świeże owoce w każdą środę. Ponad to dbamy o nasze relacje, w związku z tym staramy się organizować ciekawe spotkania integracyjne oraz wspólnie brać udział w różnych przedsięwzięciach.

Jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie, wyślij CV na adres: rekrutacja@xplus.pl