Od samego początku swojej działalności XPLUS stawia na rzetelność i niezawodność. Naszym celem jest budowanie długotrwałych relacji z klientami i zapewnienie im maksymalnego wsparcia technicznego na każdym etapie wdrożenia.

Właśnie dlatego stale rozbudowujemy sieć naszych partnerów, firm z którymi łączy nas nie tylko ten sam system wartości, ale też nastawienie na innowacyjność i nowoczesność. Chcemy, by rozwiązania które oferujemy naszym klientom, spełniając wysokie standardy jakości, oferowały funkcjonalności daleko bardziej wykraczające poza to, co mają do zaoferowania inni. Chcemy by praca z wykorzystaniem stworzonych przez nas rozwiązań była komfortowa a procesy zoptymalizowane pod indywidualne wymagania.

Poniżej prezentujemy firmy, z którymi współpraca ma dla nas strategiczne znaczenie, a nieustanna wymiana doświadczeń i stale powiększanej wiedzy prowadzi do budowy najbardziej zaawansowanych technicznie i funkcjonalnie narzędzi na rynku.

Microsoft jest liderem branży nowych technologii – dostawcą usług i urządzeń dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych, które pomagają w pełni realizować ich potencjał.

Firma zajmującą się dostarczaniem kompleksowego oprogramowania biznesowego dla małych i średnich przedsiębiorstw. Specjalizuje się we wdrożeniach, integracji oraz tworzeniu rozwiązań branżowych opartych o technologię Microsoft Dynamics NAV.

WEBCON jest polską firmą, która od 2006 roku tworzy oprogramowanie klasy Business Process Management (BPM) dla platformy Microsoft SharePoint. Autorski system WEBCON Business Process Suite wyróżnia się na rynku prezentując innowacyjną koncepcję technologiczną i biznesową.

Webtelligence, firma wspierająca organizacje posiadające lub wdrażające rozwiązania ERP na platformie Microsoft Dynamics AX w odkrywaniu możliwości automatycznego testowania tych systemów i osiąganiu jakości przewyższającej oczekiwania.