Xplus partnerem roku Microsoft Dynamics 365 w Polsce

Xplus, spółka specjalizująca się we wdrożeniach i utrzymaniu systemów ERP, została wybrana partnerem roku Microsoft Dynamics 365 w Polsce. Wyróżnienie zostało przyznane w trakcie konferencji Microsoft ONE2019. Xplus został uhonorowany tym wyróżnieniem już po raz trzeci.

Microsoft ONE2019, czyli doroczna konferencja poświęcona ekosystemowi partnerów firmy Microsoft, odbyła się w krakowskim ICE. W wydarzeniu wzięło udział 480 przedstawicieli 193 firm partnerskich oraz 350 pracowników Microsoft. W jej trakcie Microsoft nagrodził najlepszych partnerów firmy, których działalność szczególnie wyróżniała się w minionym roku. Łącznie przyznano 12 wyróżnień, w tym w kategorii Partner roku Microsoft Dynamics 365 w Polsce.

– Bardzo się cieszę z sukcesu Xplus i gratuluję ciągłego rozwoju potwierdzonego kolejną nagrodą w obszarze Microsoft Dynamics 365. Dzięki zaangażowaniu, otwartości oraz innowacyjnym rozwiązaniom firmy Xplus wspólnie realizujemy najśmielsze projekty cyfrowej transformacji na polskim rynku. Współtworząc razem z Microsoft koncepty takie jak Sklep Przyszłości czy Fabryka Przyszłości Xplus przyczynia się również do wyznaczania trendów rozwoju w tych obszarach w oparciu o technologie chmurowe, uczenie maszynowe czy sztuczną inteligencję – mówi Wojtek Życzyński, dyrektor segmentu Klientów Korporacyjnych, firm MŚP i Partnerów.
– Jesteśmy dumni z tego, że Microsoft po raz kolejny docenił naszą ciężką pracę. Tytuł Partnera roku Microsoft Dynamics 365 w Polsce jest potwierdzeniem naszego zaangażowania we wdrożenia Microsoft Dynamics oraz wartości jaką przynosimy klientom. – mówi Karol Sudnik, prezes zarządu Xplus.

Tytuł partnera roku Microsoft Dynamics 365 w Polsce nie jest pierwszym wyróżnieniem przyznanym przez Microsoft firmie Xplus. W lipcu 2019 roku Xplus, jako jedyna firma z Europy Środkowo-Wschodniej, został zaproszony do Inner Circle Microsoftu, skupiającego jedynie 1% najlepszych na świecie partnerów dostarczających rozwiązania biznesowe wykorzystujące Microsoft Dynamics. Było to już drugie zaproszenie dla Xplus do tego elitarnego grona. Dodatkowo firma od lat posiada status Gold Certified Partner.

Powiązane artykuły:
October 2019

Według danych GUS, rozwój systemów wspierających zarządzanie, takich jak ERP czy CRM, deklaruje w Polsce ponad 53 000 przedsiębiorstw (z ponad 100 000, które wzięły udział w badaniu i zatrudniają co najmniej 10 pracowników). W porównaniu z rokiem 2016 jest to wzrost o ponad 17%. Jak pokazują dane portalu Statista.com, stale rośnie też wartość sprzedanych …

October 2019

Mniej niż połowa wdrożeń systemów ERP zakończyła się przekroczeniem pierwotnego budżetu – wynika ze statystyk portalu Statista.com opublikowanych w połowie 2019 roku. Wynik ten jest znacząco niższy niż w roku 2018, kiedy to aż 64% implementacji generowało ponadprogramowe wydatki. Najczęstszą przyczyną przekroczenia budżetu było rozszerzenie zakładanego zakresu wdrożenia. W 2019 roku przekroczenie pierwotnego budżetu deklarowało …